Jdi na obsah Jdi na menu
 


RASTY

Obrazek

 

JMENUJE SE RASTY,

 NARODIL SE 11.3.2007

u p.chovatelky p.Vaňkové, Bystřička u Vsetína

5.4.2007 už bydlím ve Zlíně

mojí paničkou je Tina Kudrnová

Obrazek

 

Narodil jsem se ve znamení Ryb

Podívali jste se někdy do psích očí a doslova změkli z dobroty, která vyzařuje z oněch tůní lásky: Takové jsou oči Ryb. Oči, které máme na mysli, když vyslovujeme tu starou větu, že oči jsou okna do duše.

Ryby jsou znamením služby, ani ne tak z povinosti jako spíš obětování se pro ni. Je to jen druh služby, která si neklade podmínky a vykonávána z jediného důvodu- pomoci druhému. Jestliže máte mazlíčka ve znamení Ryb, bude asi velmi jemý, "málomluvný", citlivý a celkem křehký.

Tělesný a duševní stav těchto zvířat nepatří k nejodolnějším. Bývají velmi citlivá jak k problémům doma, tak k zdravotním potížím svých chlupatých tělíček. Výrazným charakteristickým rysem Ryb je neutěřitelná intuice. Možná budete jijich obrovskou citlivostí vyděšeni a přísahali byste, že jsou z jiného světa

 Mazlíček Ryba bude naladěn zcela na vaši vlnu. Zdraví ryb nemusí být zrovna nejpevnější. Pamatujte si, že jsou tato zvířátka velmi křehká. Chovejte se k mazlíčkům Rybám tak jemně, jak jen můžete. Oni opravdu žijí jen pro vás, tak jim ukažte, jak mic si toho ceníte.

Postarejte se o to, aby teplota v domě nebyla extrémní, aby krmení bylo lehké a křehké a aby strava byla výživná a nezatěžovala Rybí trávicí soustavu.

 Ryby vládnou nohám a ,proto je potřeba udržovat tlapky, drátky upravené a čisté. Pravidelně je prohlížejte a udržujte ve zdraví.

Obrazek

KONTAKTY :

 

Majitelka:

kudrnkam @seznam.cz

736 417 969

 

ICQ 553-712-231

Chovatelka:

77verdis@seznam.cz

mobil 604 996 532

Obrazek

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky RODIČE